Educational Era

Студія онлайн-освіти

Нові проекти

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть перший клас у 2018 році. Зокрема, ви ознайомитесь із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання.

Відкрито доступ

МОВИТИ: ОНЛАЙН-КУРС ПРО ТЕ, ЯК ЗАЛЮБИТИСЬ В УКРАЇНСЬКУ

Ми віримо, що цей курс допоможе вам пізнати українську мову такою, як вона є, — із суржиком, афоризмами, варіативною вимовою і навіть лайкою. За 5 модулів ми спробуємо зробити так, щоб українська стала вашою колежанкою.

Відкрито доступ

ChatGPT для освітян: як перетворити ШІ на ефективного асистента

Ви навчитеся генерувати ідеї, прописувати структури занять / воркшопів / курсів, планувати активності, ставити цілі та навіть вивчати мови.

Відкрито доступ

Ukrainian Culture: Understanding the Country and Its People

Discover the “culture of freedom.” Learn about the milestones of Ukrainian culture and its contribution to the world.

Відкрито доступ

Рятуй, не ризикуй

Курс про безпеку волонтерів в умовах повномасштабної війни. Як піклуватися про особисту та психологічну безпеку, чому важливо захищати персональні дані та як поводитися на прифронтових і тимчасово окупованих територіях.

Відкрито доступ

Учителі в курсі

Цей курс розповідає про цифрові навички, які необхідні для роботи сучасних учителів. У ньому ми зібрали всю основну інформацію з цієї теми: цифрові інструменти, інструкції зі створення освітнього контенту, принципи авторського права, правила кібербезпеки тощо.

Відкрито доступ

Школа стійкості

Онлайн-курс про психосоціальну підтримку педагогів та дітей. Як сформувати безпечний простір у кризовий час, яка роль спільнот в освітньому процесі — про все це ви дізнаєтеся в курсі.

Відкрито доступ

На захисті прав викривачів

В онлайн-курсі «На захисті прав викривачів» ви дізнаєтеся, як кожна громадянка та громадянин можуть боротися з корупцією. Також ми розповімо, чому в цьому процесі дуже важлива взаємодія антикорупційних уповноважених і викривачів корупції.

Відкрито доступ

Жіноче лідерство та політична участь жінок

Онлайн-курс про те, як жінкам стати лідерками та активно долучатися до ухвалення рішень в громадах.

Відкрито доступ

Візуй професійно!

В онлайн-курсі ви дізнаєтеся, як корупція ховається у словах та формулюваннях. Ми навчимо вас шукати та визначати фактори корупції в документах на всіх рівнях: від місцевих наказів до законів.

Відкрито доступ

Ukraine: History, Culture and Identities

Перший англомовний онлайн-курс про історію України розповість про найвидатніші події української історії — від заснування Київської Русі до проголошення незалежності.

Відкрито доступ

Сміливі навчати. Онлайн-курс про вчителювання у час кризи

В онлайн-курсі «Сміливі навчати» ви отримаєте інформацію та практичні поради про психологічну саморегуляцію, комунікацію з учнями, батьками та колегами в час стресу та дізнайтеся, як побудувати безпечний простір у школі під час воєнного стану.

Відкрито доступ

Crimea: History and People

An online course on the past and present of Crimea and Crimean Tatars— indigenous people of Ukraine.

Відкрито доступ

Жінки в бізнесі: бустер-ефект

Онлайн-курс з підприємництва допоможе вам масштабувати та вивести на новий рівень ваш бізнес.

Відкрито доступ

Знай свою Україну

Онлайн-курс про українську традиційну культуру.

Відкрито доступ

PRO POWER POINT

Інтерактивний онлайн-курс із дизайну презентацій у PowerPoint. Курс створений EdEra у партнерстві з компанією Reprezent.

Відкрито доступ

Освітній блог

Кожного тижня ми розповідаємо про освітні тенденції та актуальні новини зі сфери, оглядаємо міжнародні конференції, наукові статті та західні онлайн-платформи, ділимося власним досвідом нашої студії та напрацюваннями R&D команди. Приєднуйтеся!


Детальніше

Спецпроекти

Як говорити про вакцинацію в Новій українській школі?

Навчання для вчителів початкових класів складається з матеріалів для проведення уроку для учнів початкових класів та рекомендацій щодо того, як вчителям говорити з батьками про вакцинацію.

Інтерактивний журнал

Практика ЄСПЛ динамічно розвивається, постійно змінюється й національне правозастосування та законодавство. Тому ми пропонуємо вам унікальний «живий» відео журнал.

Знай свої права!

Права людей, які живуть з ВІЛ, регулярно порушуються. А який інструмент боротьби за свої права найефективніший? Знання! Дискримінація, медичні, соціальні та сімейні права. Спілкування з поліцією та захист прав. Про це та більше — дізнайтеся у спецпроекті.

New

Колошкільне дитинознавство

Спецпроект з дитячим і сімейним психологом Світланою Ройз. Курс складається з 7 блоків — з іграми, практиками адаптації до школи (садочку), трансформації тривоги, агресії, секретами повернення концентрації уваги, «направлення» активності на перерві та «входження» в урок.

ILID

Навчальні модулі для формування громадянської компетентності

Пропонуємо 14 ідей для шкільних занять, які допоможуть сформувати практичні навички в учнів. Адаптовуйте навчальні матеріали на власний розсуд. Використовуйте їх у межах уроків чи позаурочних заходів. Експериментувати — просто!

UNICEF

Найбільший урок у світі

У 2015 році світові лідери затвердили 17 глобальних цілей, мета яких — до 2030 року викорінити бідність, подолати нерівність і несправедливість, зупинити зміну клімату. Щоб досягнути цих цілей, кожна дитина повинна знаходитися в центрі формування порядку денного.

УКУ

ЗНО платформа

Безкоштовний сервіс для самостійної підготовки майбутніх абітурієнтів. Тести, підказки та авторські рішення кожного завдання. Просто спробуйте!

New

Interactive English Grammar: Past Simple

Спецпроект з англійської мови на прикладі Past Simple. Короткі динамічні відео, які поєднують індуктивну та дедуктивну методики викладання; теоретичні матеріали для вчителів, приклади тестів для учнів; додаткові інформаційні ресурси та обговорення 24/7.

Garage hub та USAID

Вступ у мейкерство

Поєднавши ресурси освітнього проекту EdEra та публічної майстерні Гараж Хаб, ми створили онлайн-довідник, у якому можна знайти як теоретичні основи, так і практичні поради для реалізації свого першого технічного проекту.

МОН та Освіторія

Інтерактивний посібник-глосарій для вчителів початкових класів

Інтерактивний посібник з невеличкими теоретичними відео та навчальними матеріалами. Глосарій буде корисним вчителям початкових класів задля швидкого доступу до важливої методичної інформації.

ПРООН в Україні

Антикорупційний урок

Ми підготували антикорупційний урок, який можна провести у вашій школі. На цій сторінці ви знайдете необхідні матеріали: сценарій уроку, презентацію та відео, які допоможуть зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів.

МОН

Оновлення програм для базової загальної середньої освіти

Представляємо вам оновлені навчальні програми для основної школи, які затверджено Наказом МОН після публічного обговорення на нашій платформі. Наступний етап – розробка відеорекомендацій, які будуть розміщені у вільному доступі. Оновлюємо школу разом!

МОН

Оновлені програми для початкової школи, поради вчителям, додаткові навчальні матеріали

Перед вами – оновлені навчальні програми для початкової школи, затверджені Наказом Міністерства і науки України. Для полегшення впровадження програм EdEra підготувала поради для вчителів, методичні рекомендації та інші навчальні матеріали. Все – у вільному доступі. Продуктивного навчання!

EdEra BooksСервіс інтерактивної освітньої літератури
Перейти до бібліотеки

Наші партнери

  • Intel
  • Про.Світ
  • МОН України
  • Impact Hub Odess
  • Освіторія
  • VoxUkraine
  • Studway
  • Raccon Gang
  • EdCamp Ukraine
  • KSE Kyiv