Про нас

Хто ми?

Увесь контент на проекті створений нашою командою, опираючись на матеріал, який пропонує викладач. Зйомка, монтаж, створення ілюстрованих конспектів, презентацій, анімацій, генерація креативних ідей щодо подачі матеріалу, методична робота, первинний аналіз створеного контенту. Ми постійно вчимося для впровадження нових технологій та розробок у навчальний процес і відкриті до будь-яких ідей та співробітництва. Усі технічні роботи з сайтом, підтримання функціонування платформи та серверні роботи також виконуються виключно членами команди EdEra.

Ілля Філіпов керівник проекту/ розробник EdEra/ викладач фізики

Випускник кафедри квантової радіофізики факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. Встиг попрацювати за спеціальністю в інституті фізики академії наук України, в поляриметричній лабораторії на радіофізичному факультеті, на науково-виробничій фірмі. Має 7 сертифікатів з онлайн курсів, в тому числі "Classical Mechanics", "Electricity and magnetism", "Circuits and Electricity" Массачусетського технологічного університету. Має велики досвід репетиторства. Вже після першого курсу почав займатись репетиторством зі школярами та студентами.

Артем Ільчук головний розробник EdEra

Навчається на магістратурі факультету електроніки НТУУ «КПІ». Вдосконалював свої навички програмування за допомогою американської онлайн платформи www.edx.org, а саме «Embedded Systems» Техаського університету та «Introduction to Computer Science» Массачусетського технологічного університету. 
 Протягом 4-х років займається репетиторством, а зараз — головний розробник та один з ідеологів проекту EdEra. Має великий досвід роботи репетитором зі школярами та студентами.

Ольга Філіповатехнічний директор

Провідний спеціаліст з розробки фронт-енд в компанії «Meetrics» в м. Берлін, Німеччина.

Навчалася на факультеті прикладного системного аналізу в Київському політехнічному інституті. Згодом отримала ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії й інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Була запрошена викладати курс комп’ютерної графіки та операційних систем у цьому ж навчальному закладі на третьому році навчання. Після захисту диплому працювала протягом п’яти років в одній з провідних компаній з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai). Одночасно проводила річні курси з розробки RIA (насичених інтернет-додатків) в навчальному центрі "Flag" в м. Куімбра, Португалія.

Руй Вілаосистемний адміністратор

Провідний спеціаліст з розробки бек-енд в компанії «Gymondo» в м. Берлін, Німеччина.

Отримав ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії та інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Працював над міжнародними проектами в Італії, Фінляндії, Німеччині ще під час навчання.

Після закінчення університету працював у провідних компаніях з комунікаційних технологій в Португалії «PT inovação» та з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai).

Віктор Чайкарозробник EdEra

Навчається на факультеті радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Займається фізикою і, окрім навчальних, має спортивні досягнення, зокрема перший дорослий розряд з баскетболу і нагороди за перші місця на Чемпіонаті України з Кікбоксингу.

Вивчав китайську в гуманітарній гімназії з поглибленим вивченням східних мов. У 2013 році посів призове місце на міжнародному конкурсі зі знання китайської мови "Chinese bridge" і виграв безкоштовну подорож до Китаю.

Олександр Цяпафінансовий консультант

Навчався в Польщі.

Олег Мохнюквеб-розробник

Випускник кафедри високих технологій факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (у минулому – РФФ) Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Навчається у магістратурі Інституту високих технологій.

Навчаючись на третьому–четвертому курсах, працював у Студії Артємія Лєбєдєва в Києві. Має досвід співпраці з компаніями з усього світу. Працює front-end розробником в медіа-мануфактурі «Perfectionist».

Допомагає проекту EdEra.

Богдан Бабякспеціаліст із контекстної реклами

Навчався в Київському Національному Університеті ім. Івана Гетьмана де отримав ступінь магістра з міжнародної економіки. Наприкінці навчання, вирішив змінити вектор розвитку і почав працювати в українському діджитал агентстві «Ок Інтернет» спочатку на позиції стажиста, а потім вже і фахівця з контекстної реклами. Починаючи з 2014 року працював у діджитал агентстві AdPro входить в холдинг компанії Aegis media.

Данило Вдовенкорозробник EdEra

Олег Качалаголовний редактор текстів

Олександр Папішрозробник EdEra

Щедрі доброчинці *

Ці люди зафондували у розвиток EdEra та підтримали розробку українських освітніх технологій

Щербина Ю. Ю.Проектний менеджер в компанії Cogniance. Виховує трьох дітей.

Божена ЗваричIT-Recruiter
Освіта: міжнародна економіка та психологія

Анастасія ХолодоваОсвіта: ХНУ ім. Каразина (Харків), механіко-математичний факультет
Посада: Senior software engineer, the World Bank, Washington DC

Владислав РаєвскийОсвіта: ІМВ МЕВ
Засновник компанії "Нічний Експрес" та освітнього проекту "Bristar Studio"

Викладачі та рецензенти

З усіма викладачами та рецензентами проекту ви можете ознайомитися в описах відповідних курсів.

Волонтери та допомога від третіх осіб

Ми безмежно вдячні усім, хто небайдужий до нашого проекту та допомагає у його розвитку. Максим Базь, Тарас Труба, Юлія Корж, Олександра Колотуха, Олександра Броваченко, Констянтин Кляцкін, Павло Липа, Катерина Соловйова, Олексій Нечипорук, Ганна Гранкіна, Владислав Раєвський, Ірина Куртенко, Олександра Гром — це лише декілька важливих людей для нашого проекту! Дякуємо вам!

* – зробили внесок, понад 1500 ₴ та дали згоду на розміщення інформації

Ми готові:

  • Створювати якісний контент. Від відеолекцій до електронних підручників.
  • Створювати справді цікаві навчальні програми. Наша креативна команда знає як робити курси фановими та унікальними.
  • Співпрацювати з закладами, фірмами, інститутами, які готові впроваджувати онлайн-технології у процес навчання. Можливе також використання закритої частини нашої платформи для приватних ініціатив.
  • Співпрацювати в інших напрямках з будь-якими проектами, які хочуть посприяти розвитку освіти в Україні. Пишіть на connect@ed-era.com чи звертайтеся за телефоном063 380 60 42.

На проекті EdEra

З’являються нові курси, що створені виключно у зв’язці з нашою командою, не відступаючи від принципів проекту. Кожен курс має бути винятковим для нашої країни поєднанням гарного викладу та новітнього електронного підручника. Ми працюємо не на кількість, а на якість. Приєднуйтесь.

Хочете стати викладачем на проекті EdEra?

Вимоги до наших викладачів:

  • Високий рівень знань та практичний досвід
  • Готовність працювати в команді
  • Харизматичність та доброзичливість
  • Прогресивність та готовність експериментувати
  • Бажання розробити серію новітніх конспектів з нашою командою

Ми шукаємо не просто вчителів, ми шукаємо спікерів, промовців, професіоналів, які надихають. Наш викладач — нестандартний, ініціативний та прогресивний. Зв’яжіться з нами!

Наша історія

У 2012 році світ побачив перший онлайн-курс Массачусетського Технологічного Університету «Circuits and electronics». У ньому було гарним все — від подачі матеріалу та домашніх завдань до електронної книги з доступними поясненнями та яскравими ілюстраціями. Порівнюючи цей курс з тим, що було перед нами протягом навчання в Україні, ми дійшли висновку, що час змінювати ситуацію. Опісля майбутні члени нашої команди пройшли ще не один онлайн-курс на різних західних платформах, дослідили найкращі з них та оцінили рівень отриманих знань. З 2 людей, які почали створювати проект навесні 2014 року, команда виросла до 15 відданих своїй справі працівників і об’єднала навколо себе багатьох волонтерів.

Ми — ті, хто встигли порівняти нашу та західну систему освіти, а EdEra — це наші висновки, мрії та досвід. Ми створюємо онлайн-курси повного циклу — від лекцій до книжок.

Не чекай на реформи, змінюй освіту з нами вже зараз.

Що таке онлайн-курс на EdEra?

Інтерактивні лекції


Один робочий тиждень складається в середньому з 2-3 лекцій. Одна лекція — це набір коротких відео, між якими інтегровано запитання для кращого засвоєння матеріалу та контролю знань. Враховуючи досвід західних освітніх платформ та відгуки фокус-груп, було виведено найкращу для сприйняття тривалість відео — 6-10 хвилин. Також важливим аспектом є те, що режим онлайн дає змогу змінювати формати подачі матеріалу в рамках однієї лекції. Таким чином задається динаміка. Наприклад, у курсі з географії на проекті одразу після теоретичної частини презентації, учень переноситься в Лісабон, де португальці розповідають про мореплавця Вашко да Гаму. У звичайній аудиторії такий трюк просто неможливий.

Високоякісні конспекти


До кожної лекції на платформі з’являється супроводжуючий матеріал. Основний вид — конспект. Це не просто набір формул, визначень тощо. Це повноцінний розділ книжки з ілюстраціями та докладними поясненнями. По завершенню кожного курсу з них складається підручник, який міг би існувати і незалежно від самого курсу. Усі конспекти розробляються нашим викладачем та командою дизайнерів і методистів. Ми орієнтуємося на книги західного зразка видавництв Pearsоn, Oxford press тощо. Наприклад, наша настільна книга з фізики — Giancoli «Physics for Scientists and Engineers».

Домашні завдання, екзамени та сторінка прогресу

Окрім проміжних запитань під час лекції, на проекті існує ще два методи контролю успішності та прогресу. Кожного тижня студент має виконати декілька домашніх завдань. Вони мають так званий deadline — час, до якого їх потрібно зробити. Також в середині та в кінці курсу учень повинен виконати більш фундаментальні роботи — екзамени. В залежності від курсу це може бути тест або проектна робота. Усі контрольні завдання оцінюються відповідно до вагового коефіцієнту. Тобто екзамен більш важливий, ніж домашня робота, домашня робота більш вагома, ніж проміжні запитання в лекції. Усі результати потрапляють на сторінку прогресу, і відбувається формування остаточної оцінки. Щоб отримати сертифікат про успішне завершення курсу, ця оцінка має бути більшою за певну межу, яка варіюється в залежності від обраного курсу.

Спілкування та динаміка

На проекті є можливість спілкування та обговорення проблемних питань курсу з іншими студентами, викладачами та командою на форумі. До кожного запитання, відеолекції та інших частин існує окрема форумна гілка, що робить спілкування більш комфортним та структурованим. Наші курси постійно оновлюються в залежності від потреб студентів. Ми знімаємо додаткові відео, створюємо нові конспекти тощо.

Будь-який час, будь-яке місце

Інтернет та гаджет — все, що потрібно для проходження курсу. Обирайте будь-яке місце для навчання. Це може бути дім, кав’ярня чи бібліотека. Навіть більше, наша система дозволяє розподілити свій час з максимальною користю. Не потрібно очікувати на прихід викладача у певний час чи на черговий день занять на звичайних курсах. Найкраща продуктивність навчання спостерігається тоді, коли є натхнення. Увесь навчальний процес доступний онлайн 24/7, а після проходження курсу його заархівована версія залишається з Вами назавжди.

Доступність та мотивація

EdEra — освітній проект з соціальною місією: зробити освіту якісною та доступною. Доступ до матеріалів курсів повністю безкоштовний з можливістю віддячити проекту в кінці курсу.