Антикорупційний урок

Що таке корупція?

студія онлайн-освіти EdEra та Програма Розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Практика неможлива без теорії. Тому в цьому уроці ми зібрали інформацію про природу та шкоду корупції. А ще — створили декілька кейсів для кращого опанування матеріалу.

  • Сценарії та рекомендації педагогу
  • Презентації та відеоматеріали
  • Гейміфіковане навчання
  • Командні завдання
  • Робочі аркуші

Для проведення уроку у себе в школі вчителю потрібно завантажити файли за посиланням.

Уроки

Розслідування корупції

Мабуть, кожному з нас хоч раз хотілося б спробувати себе у ролі детектива. Завдяки цьому уроку у вас нарешті буде така можливість! Ви дізнаєтесь про антикорупційні інструменти та спробуєте провести власне розслідування!

Відкрито доступ

Освітній процес

Студентські роки — надважливий етап. Саме в університеті ми часто стикаємося з корупцією вперше. Ви дізнаєтесь про права та обов’язки, студентське самоврядування та отримаєте дієві поради, щоб захиститися від корупції у ВНЗ.

Відкрито доступ

Викриття

Мета діяльності будь-якого антикорупціонера — реальне покарання для корупціонерів. Проте це неможливо без викриття, тобто висвітлення факту корупції правоохоронним органам чи громадськості. У цьому уроці ви дізнаєтесь про викривачів та їхню діяльність.

Відкрито доступ

Короткий навчальний посібник «Антикорупційний урок» є збіркою матеріалів, які можуть бути корисні вчителям для проведення відповідного уроку у старших класах середньої школи до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Цей день відзначається 9 грудня у всьому світі, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

Гра

Симулятор державотворця, розроблений студією онлайн-освіти EdEra за підтримки ПРООН в Україні та МЗС Данії.


Грати

Відгук про проведення антикорупційного уроку

Партнери проекту

Ця ініціатива впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висловлені у цих публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.