EDERA TALENTSШукаємо професіоналів у команду EdEra

Підтримайте EdEra на Спільнокошті

EdEra – студія онлайн-освіти, що створює онлайн-курси, інтерактивні підручники, освітні спецпроекти та моделі інтеграції сучасних освітніх рішень у традиційний навчальний процес.

Зараз нашій команді дуже потрібні ініціативні та ідейні люди. Можливо, це ти?

Асистент CEO EdEra Іллі Філіпова

Помічник, який допоможе Іллі все встигати. Який буде навчатися, розвиватися, знайомитися з цікавими людьми. Робити круту освіту разом!

Редактор

Редагувати суфлери лекцій, презентації, додаткові матеріали, інфографіки, а також статті на освітньому блозі. Занурюватися в кожну тему, щоб робити свою роботу якісно, а українську освіту — кращою.

Графічний дизайнер (Entry level)

Створювати візуалізації для освітнього контенту: навчальних відео, інфографік, презентацій. Готові взяти людину без досвіду та навчати за нашою менторською програмою. Разом доводити людям, що освіта — це стильно!

Ілюстратор

Створювати унікальні ілюстрації до навчальних відео, інтерактивних завдань тощо. Навчатися та розвиватися у напрямі дизайну за нашою менторською програмою. Створювати найкращі (та найкрасивіші) освітні продукти.

Оператор / Режисер монтажу

Продумувати сценарії навчальних відео, знімати їх та монтувати. Освітні відео для нас — це мистецтво. Тому ми надаємо простір для творчості й підтримку нашої креативної команди.

Моушн-дизайнер

Придумувати візуалізації для навчальних відео, анімувати їх. Тісно співпрацювати з дизайнерами, ілюстраторами, операторами. Створювати круті та живі освітні відео.