Умови надання послуг

Оновлено: 1 жовтня 2017 року

Будь-ласка, уважно ознайомтеся з Умовами надання послуг («Послуги», «Умови надання послуг») перед використанням веб — сайту www.ed-era.com (надалі — «Послуги»), яким керує компанія EdEra (надалі — «ми», «нам», «нами» або «наш»).

Ваш доступ і використання послуг обумовлені прийняттям і дотриманням цих умов. Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які мають доступ або користуються Послугою.

Отримуючи доступ або користуючись Послугою, ви погоджуєтеся з Умовами. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною Умов, то будь-ласка, не використовуйте Послуги.

Обліковий запис користувача

Коли ви створюєте обліковий запис користувача, ви повинні надати Нам інформацію, яка є точною, повною та актуальною на даний момент. Ми можемо призупинити надання вам Послуг у випадку недотримання вами наших Умов.

Ви несете відповідальність за збереження пароля, який ви використовуєте для доступу до Послуги. Ви несете відповідальність за будь-які дії, які виконуються у вашому обліковому записі під вашим паролем, не зважаючи на те, чи ви використовуєте ваш пароль для нашої Послуги, або для послуг третіх осіб.

Ви погоджуєтеся не розголошувати свій пароль третім особам. Якщо ви дізнаєтеся про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання вашого облікового запису, ви повинні негайно повідомити нас про це.

Інтелектуальна власність

Послуга та її оригінальний контент, особливості та функціональні можливості є та залишатимуться виключно власністю EdEra та її ліцензіантів. Будь-яке копіювання чи використання оригінального контенту EdEra можливе лише з письмової згоди проекту EdEra.

Персональні дані

Ми здійснюємо обробку ваших персональних даних відповідно до чинного законодавства України. Зокрема, ми збираємо інформацію, що була надана вами та заносимо до бази, яка є конфіденційною. Як виключення, ми залишаємо за собою право надавати ваші контактні дані третім особам – співавторам курсів на EdEra. Така передача здійснюється з корисними намірами – для додаткового інформування Вас в сфері, яку ви обрали для вивчення. Таким чином, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.

На сайті заборонені:

  • Будь-які повідомлення та дії, що заборонені законодавством України.
  • Образи будь-кого з учасників проекту: інших користувачів Послугою, адміністрації, викладачів. Нецензурні та вульгарні вирази.
  • Реклама, комерційні повідомлення та спам.
  • Розміщення матеріалів, що порушують авторське право.

Припинення надання послуг

Ми можемо негайно заблокувати або призупинити дію вашого облікового запису без попереднього попередження або відповідальності з причини порушення Умов.

Після припинення надання Послуги, ваше право на використання Послугою буде негайно припинене. Якщо ви хочете припинити дію вашого облікового запису ви можете просто припинити користуватися Послугою.

Зміни

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови у будь-який час. Якщо зміна є матеріальною, то Ми намагатимемося хоча б за 15 днів до її вступу в силу повідомити вас.

Продовжуючи доступ або використання нашої Послуги після вступу в силу змін до Умов, ви погоджуєтеся виконувати змінені Умови. Якщо ви не згодні з новими Умовами, будь-ласка, припиніть користування Послугою.

Зв'язок з нами

Якщо ви маєте питання щодо Умов, будь-ласка зв’яжіться з нами.

info@ed-era.com

0633806042