Експеримент із впровадження дистанційного і змішаного навчання (blended learning) на уроках української мови та літератури

Запрошуємо вас до участі в експерименті зі змішаного навчання, використовуючи безкоштовні онлайн-курси з української мови та літератури. Курси розроблені студією онлайн-освіти EdEra, громадською спілкою «Освіторія» та викладачем Новопечерської школи, к. ф. н. Ігорем Хворостяним. Курс з української мови рекомендовано Міністерством освіти і науки України до використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

  • Персоналізоване навчання
  • Онлайн + офлайн
  • Практична діяльність
  • Результативність
  • Забезпечення методичною і організаціною підтримкою

Існують різні моделі змішаного навчання. Зокрема, одна з найдієвіших для шкіл, ротаційна модель за станціями. Ротаційна модель за станціями — це метод проведення уроку, за якого учні навчаються через різні формати/діяльності (станції).


Одним із таких форматів є онлайн-навчання. Інші можливі формати: робота в невеликих проектних командах, короткий теоретичний виклад матеріалу вчителем (як для цілої групи, так і для проектних команд), групові проекти, індивідуальні консультації від вчителя, письмові завдання, вікторини тощо. Важливо: учні мають пройти через всі станції (формати навчання) впродовж уроку.

Всеукраїнський експеримент зі змішаного навчання «Українська мова та література»

Усі охочі можуть долучитися. Для участі необхідно заповнити форму зворотнього зв'язку.

Розповсюджуйте, будь ласка, інформацію про проект, щоб долучити якомога більше спеціалістів до обговорень:

Плюсанути