Антикорупційний урок проект EdEra та Програма Розвитку ООН в Україні

За підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Шановні вчителі, директори шкіл та учні! 9 грудня відзначається міжнародний день боротьби з корупцією. Програма розвитку ООН в Україні та проект EdEra підготували антикорупційний урок, який можна провести у вашій школі. На цій сторінці ви знайдете необхідні матеріали: сценарій уроку, презентацію та відео, які допоможуть зробити цей урок яскравим та ефективним для учнів. Приєднуйтеся до інціціативи та приємного навчання!

Відгук про проведення антикорупційного уроку

Для проведення антикорупційного уроку у себе в школі вчителю потрібно завантажити архів з файлами та ознайомитись з коротким посібником.

Презентаційні матеріали

Презентація для уроку

Відеоматеріали

Короткий навчальний посібник «Антикорупційний урок» є збіркою матеріалів, які можуть бути корисні вчителям для проведення відповідного уроку у старших класах середньої школи до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Цей день відзначається 9 грудня у всьому світі, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам уроку і не обов'язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй чи інших агенцій ООН.