Антикорупційний урокстудія онлайн-освіти EdEra та Програма Розвитку ООН в Україні

За підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Шановні вчителі, директори шкіл та учні! 9 грудня відзначається міжнародний день боротьби з корупцією. Програма розвитку ООН в Україні та проект EdEra підготували серію антикорупційних уроків, які можна провести у вашій школі.

На цій сторінці ви знайдете посилання на конкретні уроки, а також усе необхідне для глибшого вивчення теми корупції в Україні та світі. Приєднуйтеся до ініціативи та приємного навчання!

  • Сценарії та рекомендації педагогу
  • Презентації та відеоматеріали
  • Гейміфіковане навчання
  • Командні завдання
  • Робочі аркуші

Уроки

Розслідування корупції

Мабуть, кожному з нас хоч раз хотілося б спробувати себе у ролі детектива. Завдяки цьому уроку у вас нарешті буде така можливість! Ви дізнаєтесь про антикорупційні інструменти та спробуєте провести власне розслідування!

Відкрито доступ

Що таке корупція?

Практика неможлива без теорії. Тому в цьому уроці ми зібрали інформацію про природу та шкоду корупції. А ще — створили декілька кейсів для кращого опанування матеріалу.

Відкрито доступ

Освітній процес

Студентські роки — надважливий етап. Саме в університеті ми часто стикаємося з корупцією вперше. Ви дізнаєтесь про права та обов’язки, студентське самоврядування та отримаєте дієві поради, щоб захиститися від корупції у ВНЗ.

Відкрито доступ

Викриття

Мета діяльності будь-якого антикорупціонера — реальне покарання для корупціонерів. Проте це неможливо без викриття, тобто висвітлення факту корупції правоохоронним органам чи громадськості. У цьому уроці ви дізнаєтесь про викривачів та їхню діяльність.

Відкрито доступ

Гра

Ми в студії онлайн-освіти EdEra переконані, що навчання може бути цікавим та корисним водночас. Тому цьогоріч ми, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, розробили гру до міжнародного дня боротьби з корупцією.


Грати

Звернення

Відгук про проведення антикорупційного уроку

Соціальні ролики

Партнери проекту

Ця ініціатива впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висловлені у цих публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.