Онлайн-курси

Всі курси

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть перший клас у 2018 році. Зокрема, ви ознайомитесь із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання.

Відкрито доступ

Фактчек: довіряй-перевіряй

Втомилися від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків? Хочете навчитися відрізняти брехню від правди? Практичні поради, реальні приклади та корисні інструменти у першому українському онлайн-курсі з фактчекінгу!

Відкрито доступ

ДНК Лідерів

Онлайн-курс, що надихне тебе на розвиток власного потенціалу. У коротких відео курсу спікери поділяться історіями успіхів та невдач, а інтерактивні завдання допоможуть опанувати чотири лідерські навички.

Відкрито доступ

Управління школою. Практикум

Мета курсу — допомогти адміністраціям шкіл та керівникам відділів освіти налагодити ефективні процеси управління у школах. Ви отримаєте дієві інструменти трансформації школи та побудови організаційної культури, сфокусованої на розвитку кожного учня.

Відкрито доступ

Колошкільне дитинознавство

Спецпроект з дитячим і сімейним психологом Світланою Ройз. Курс складається з 7 блоків — з іграми, практиками адаптації до школи (садочку), трансформації тривоги, агресії, секретами повернення концентрації уваги, «направлення» активності на перерві та «входження» в урок.

Відкрито доступ

Домедична допомога

Безпека для дитини – один із головних принципів НУШ. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги.

Відкрито доступ

Автостопом по біології

Пройдемося «автостопом» по складним темам біології. Підготуємомя до ЗНО та впевнимося, що наука – це цікаво. В курсі розглянемо такі теми як ознаки живого, цитологія, генетика, ботаніка та фізіологія людини.

Відкрито доступ

Людина та держава. Правила гри

Базовий курс із права, упродовж якого розглядається концепція прав людини та механізми їх захисту, система міжнародного правосуддя, діяльність міжнародних організацій.

Відкрито доступ

Європейський механізм захисту прав людини. Частина 2

Продовження курсу «Європейський механізм захисту прав людини». Для тих, хто прагне поглибити отримані знання й навчитися аналізувати практику Суду відповідно до статей Конвенції.

Відкрито доступ

Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами

Усі школи України навчають дітей з особливими освітніми потребами. За допомогою цього курсу вчителі початкових класів можуть опанувати теоретичні і практичні знання для роботи в інклюзивному класі.

Відкрито доступ

Недискримінаційний підхід у навчанні

Онлайн-курс знайомить із недискримінаційним і толерантним викладанням. Ви дізнаєтеся, як зробити школу дружньою для кожної дитини та створити в класі атмосферу взаємоповаги й підтримки.

Відкрито доступ

Європейський механізм захисту прав людини

Курс знайомить із темою захисту прав людини крізь призму основних положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (Конвенції) та практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Для широкого кола слухачів.

Відкрито доступ

Як писати про економіку без помилок

Курс, присвячений економічній журналістиці. Ви дізнаєтеся як функціонує економіка, як працювати з даними та аналізувати корпоративні фінанси. Курс відкритий для журналістів та всіх, хто цікавиться економікою.

Відкрито доступ

Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС

Онлайн-курс для спеціалістів з експорту й торгівлі в ЄС. Зокрема, розглядаються онлайн-інструменти, які дають доступ до аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації. Доповнює курс «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу».

Відкрито доступ

Лайфхаки з української мови

Онлайн-курс для підготовки до ЗНО у формі корисних порад (лайфхаків). Ви опануєте базові теоретичні знання з української мови та виробите навички успішної мовленнєвої комунікації.

Відкрито доступ

Лайфхаки з української літератури

Онлайн-курс для підготовки до ЗНО у формі корисних порад (лайфхаків). Допоможе простежити історію розвитку мистецтва слова, опанувати базові теоретико-літературні поняття, виробити навички аналізу художніх творів.

Відкрито доступ

Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу

Онлайн-курс, присвячений налагодженню системного експорту. Розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик. Доповнює курс «Smart Exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС».

Відкрито доступ

Протидія торгівлі людьми в Україні

Курс містить концептуальні положення щодо попередження та протидії торгівлі людьми в Україні та методологічні засади здійснення превентивної роботи у закладах загальної середньої освіти.

Відкрито доступ

Українська мова. Від фонетики до морфології

Перший курс з української мови та літератури, де розглядаються основні розділи мовознавства: фонетика, лексикологія, орфографія. Половина курсу присвячена морфології — важливому компоненту вивчення будь-якої мови.

Відкрито доступ

Історія України. Зародження української нації

Перший курс з історії України, під час якого відстежується етногенез українців. Ми пройдемо шлях від неандертальців і кочівників до Речі Посполитої та уній, щоб довести прямий зв’язок між Київською Руссю й сучасною Україною.

Відкрито доступ

Математика. Арифметика, рівняння та нерівності

Перший курс з математики. Знайомимося з арифметикою, числами, рівняннями, розглядаємо базові поняття, від дробів до логарифма. Більше половини курсу присвячено методам розв’язання рівнянь та нерівностей.

Відкрито доступ

Фізика. Механіка

Курс для фізиків-початківців, адже механіка дозволяє зрозуміти інші теми, від магнетизму до квантової фізики. У курсі вдало поєднана теоретична й практична частина: ви отримаєте основні навички, зрозумієте методи фізичного мислення й навчитеся застосовувати набуті знання на практиці.

Відкрито доступ

Англійська мова. Морфологія

Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматику.

Відкрито доступ

Біологія. Ботаніка

Перший курс біології, що включає матеріали з ботаніки й базову інформацію, необхідну для розуміння біологічних процесів. Спочатку ви опануєте анатомію та фізіологію рослин, а потім дізнаєтеся про різноманіття рослинного світу.

Відкрито доступ

Географія. Загальна географія

Ви дізнаєтеся історію найвизначніших географічних відкриттів, навчитеся користуватися планами й картами та розв’язувати географічні задачі. Курс особливо актуальний для учнів 6-11 класів та абітурієнтів.

Відкрито доступ