Онлайн-курси

Всі курси

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Курс ознайомить із новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це обов’язковий етап підвищення кваліфікації вчителів, які набиратимуть 1-й клас у 2018 році.

Відкрито доступ

Людина та держава. Правила гри

Упродовж курсу розповімо про концепцію прав людини та механізми їх захисту, дослідимо систему міжнародного правосуддя і діяльність окремих міжнародних організацій.

Відкрито доступ

Європейський механізм захисту прав людини. Частина 2

Цей онлайн-курс має на меті поглибити знання, які ви отримали під час проходження курсу «Європейський механізм захисту прав людини» та навчити вас аналізувати практику Суду відповідно до статей Конвенції.

Відкрито доступ

Європейський механізм захисту прав людини

Курс має на меті ознайомити вас з темою захисту прав людини через призму основних положень Європейської конвенції з прав людини.

Відкрито доступ

Як писати про економіку без помилок

Під час курсу розповімо, як писати про складне якісно та просто, про типові економічні маніпуляції в українських медіа і те, чому вони виникають.

Відкрито доступ

Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС

У курсі розглядаються онлайн-інструменти, що надають аналітичну та маркетингову інформацію для ведення експортної діяльності.

Відкрито доступ

Основи 3D-моделювання

Упродовж курсу ми познайомимо вас з основними концепціями 3D-моделювання. Від створення базових форм до складних 3D-моделей.

Відкрито доступ

Лайфхаки з української мови

Онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО.

Відкрито доступ

Лайфхаки з української літератури

Онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе простежити історію розвитку мистецтва слова, опанувати базові теоретико-літературні поняття, виробити навички аналізу художніх творів.

Відкрито доступ

Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу

Відкритий онлайн-курс для українських експортерів створюється провідним тренером і консультантом по експорту Олегом Мирошніченком, командою EdEra за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Відкрито доступ

Українська мова та література

Від фонетики до морфології

Перший курс з української мови присвячений вивченню основ мовознавства. Шеститижневий курс з вдосконалення навичок володіння словом.

Відкрито доступ

Історія України

Зародження української нації

Перший курс з історії України. Неупередженний погляд на процес зародження України.

Відкрито доступ

Математика

Арифметика, рівняння та нерівності

Числа, рівняння, нерівності та все, що було в них незбагненного, відтепер стане для вас простим інструментом для опису навколишнього світу.

Відкрито доступ

Фізика

Механіка

Механіка — не тільки перша частина загальної фізики, а й основа глибокого розуміння явищ навколишнього світу.

Відкрито доступ

Англійська мова

Морфологія

Все почнеться з найпростішого, проте це буде Ваш перший суттєвий крок на шляху до опанування мистецтва слова.

Відкрито доступ

Біологія

Ботаніка

Цей курс з біології детально розповість Вам, що ховається за словом βοτανικός (так-так — ботаніка). Вивчайте анатомію та фізіологію рослин і пізнавайте їх різноманіття.

Відкрито доступ

Географія

Загальна географія

У першому курсі з географії Ви опануєте навички використання планів і карт, пізнаєте таємниці оболонок Землі та зможете закласти фундамент власних географічних знань.

Відкрито доступ