- Сценарії та рекомендації педагогу
- Презентації та відеоматеріали
- Гейміфіковане навчання
- Командні завдання
- Робочі аркуші
студія онлайн-освіти EdEra та Програма Розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Данії
Мабуть, кожному з нас хоч раз хотілося б спробувати себе у ролі детектива. Завдяки цьому уроку у вас нарешті буде така можливість! Ви дізнаєтесь про антикорупційні інструменти та спробуєте провести власне розслідування!
Для проведення уроку у себе в школі вчителю потрібно завантажити файли за посиланням.
Практика неможлива без теорії. Тому в цьому уроці ми зібрали інформацію про природу та шкоду корупції. А ще — створили декілька кейсів для кращого опанування матеріалу.
Відкрито доступ
Студентські роки — надважливий етап. Саме в університеті ми часто стикаємося з корупцією вперше. Ви дізнаєтесь про права та обов’язки, студентське самоврядування та отримаєте дієві поради, щоб захиститися від корупції у ВНЗ.
Відкрито доступ
Мета діяльності будь-якого антикорупціонера — реальне покарання для корупціонерів. Проте це неможливо без викриття, тобто висвітлення факту корупції правоохоронним органам чи громадськості. У цьому уроці ви дізнаєтесь про викривачів та їхню діяльність.
Відкрито доступ
Короткий навчальний посібник «Антикорупційний урок» є збіркою матеріалів, які можуть бути корисні вчителям для проведення відповідного уроку у старших класах середньої школи до Міжнародного дня боротьби з корупцією. Цей день відзначається 9 грудня у всьому світі, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН.
Симулятор державотворця, розроблений студією онлайн-освіти EdEra за підтримки ПРООН в Україні та МЗС Данії.
Заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку після проведення уроку у Вашій школі
Ця ініціатива впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.
Думки, висловлені у цих публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.