ВСТУП У МЕЙКЕРСТВОПрактичний інтерактивний онлайн-довідник з основ електроніки, проектування та інженерії.

Поєднавши ресурси освітнього проекту EdEra та публічної майстерні Гараж Хаб, ми створили онлайн-довідник, у якому можна знайти як теоретичні основи, так і практичні поради для реалізації свого першого технічного проекту.

ЧПК-фрезер

Верстати з числовим програмним забезпеченням (ЧПК) значно полегшують життя, адже не потрібно працювати із самою заготовкою, бо достатньо керувати роботою автоматики. Більше того, комп’ютер вміє аналізувати ваші креслення та виготовляти деталі відповідно до них із точністю в десяті долі міліметрів. У цьому відео ми розглядаємо різні види верстатів з ЧПК.

Такий станок стоїть у відкритій майстерні Гараж Хаб. Фрезер може обробляти листові матеріали – фанеру, пластик чи метал. У цьому відео Дмитро розказує, як працювати з таким верстатом.

3d-принтер

3d-принтер – це відносно новий вид виробництва прототипів з пластику. На відміну від звичних нам верстатів – фрезерного, токарного чи свердлильного – цей прилад не обробляє якусь заготовку, вирізаючи зайвий матеріал, а, навпаки, розпочинає роботу з пустої робочої поверхні, додаючи новий матеріал, який формує необхідну деталь. Цей метод виробництва називається адитивним (від англ. “add” – додавати).

Пайка

Вміння паяти допоможе вам не тільки ремонтувати електричні прилади у себе вдома, але і створювати щось нове. Якщо ваш пристрій буде працювати від електричного струму – необхідно володіти паяльником! У цьому відео ми спаяємо два дроти та навчимося паяти електричні схеми, а також розглянемо правила техніки безпеки при роботі з приладом.

Допоможіть людям дізнатися про проект, розповсюджуючи інформацію у мережах, та слідкуйте за нашими новинами:

Плюсанути
Поділитись
Класнути

Наразі на даній сторінці розміщено лише демонстраційні матеріали.
Згодом ми відкриємо доступ до повного онлайн-посібника. Підписуйтеся, щоб слідкувати за новинами:

Проект онлайн-посібника започатковано в рамках програми «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI)
за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)