Команда EdEra

Хто ми?

Увесь контент на проекті створений нашою командою, опираючись на матеріал, який пропонує викладач. Зйомка, монтаж, створення ілюстрованих конспектів, презентацій, анімацій, генерація креативних ідей щодо подачі матеріалу, методична робота, первинний аналіз створеного контенту. Ми постійно вчимося для впровадження нових технологій та розробок у навчальний процес і відкриті до будь-яких ідей та співробітництва. Усі технічні роботи з сайтом, підтримання функціонування платформи та серверні роботи також виконуються виключно членами команди EdEra.

Ілля Філіпов керівник проекту/ розробник EdEra/ викладач фізики

Випускник кафедри квантової радіофізики факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. Встиг попрацювати за спеціальністю в інституті фізики академії наук України, в поляриметричній лабораторії на радіофізичному факультеті, на науково-виробничій фірмі. Має 7 сертифікатів з онлайн курсів, в тому числі "Classical Mechanics", "Electricity and magnetism", "Circuits and Electricity" Массачусетського технологічного університету. Має велики досвід репетиторства. Вже після першого курсу почав займатись репетиторством зі школярами та студентами.

Артем Ільчук головний розробник EdEra

Навчається на магістратурі факультету електроніки НТУУ «КПІ». Вдосконалював свої навички програмування за допомогою американської онлайн платформи www.edx.org, а саме «Embedded Systems» Техаського університету та «Introduction to Computer Science» Массачусетського технологічного університету. 
 Протягом 4-х років займається репетиторством, а зараз — головний розробник та один з ідеологів проекту EdEra. Має великий досвід роботи репетитором зі школярами та студентами.

Ольга Філіповатехнічний директор

Провідний спеціаліст з розробки фронт-енд в компанії «Meetrics» в м. Берлін, Німеччина.

Навчалася на факультеті прикладного системного аналізу в Київському політехнічному інституті. Згодом отримала ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії й інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Була запрошена викладати курс комп’ютерної графіки та операційних систем у цьому ж навчальному закладі на третьому році навчання. Після захисту диплому працювала протягом п’яти років в одній з провідних компаній з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai). Одночасно проводила річні курси з розробки RIA (насичених інтернет-додатків) в навчальному центрі "Flag" в м. Куімбра, Португалія.

Руй Вілаосистемний адміністратор

Провідний спеціаліст з розробки бек-енд в компанії «Gymondo» в м. Берлін, Німеччина.

Отримав ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії та інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Працював над міжнародними проектами в Італії, Фінляндії, Німеччині ще під час навчання.

Після закінчення університету працював у провідних компаніях з комунікаційних технологій в Португалії «PT inovação» та з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai).

Віктор Чайкарозробник EdEra

Навчається на факультеті радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Займається фізикою і, окрім навчальних, має спортивні досягнення, зокрема перший дорослий розряд з баскетболу і нагороди за перші місця на Чемпіонаті України з Кікбоксингу.

Вивчав китайську в гуманітарній гімназії з поглибленим вивченням східних мов. У 2013 році посів призове місце на міжнародному конкурсі зі знання китайської мови "Chinese bridge" і виграв безкоштовну подорож до Китаю.

Олександр Цяпафінансовий консультант

Навчався в Польщі.

Олег Мохнюквеб-розробник

Випускник кафедри високих технологій факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (у минулому – РФФ) Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Навчається у магістратурі Інституту високих технологій.

Навчаючись на третьому–четвертому курсах, працював у Студії Артємія Лєбєдєва в Києві. Має досвід співпраці з компаніями з усього світу. Працює front-end розробником в медіа-мануфактурі «Perfectionist».

Допомагає проекту EdEra.

Богдан Бабякспеціаліст із контекстної реклами

Навчався в Київському Національному Університеті ім. Івана Гетьмана де отримав ступінь магістра з міжнародної економіки. Наприкінці навчання, вирішив змінити вектор розвитку і почав працювати в українському діджитал агентстві «Ок Інтернет» спочатку на позиції стажиста, а потім вже і фахівця з контекстної реклами. Починаючи з 2014 року працював у діджитал агентстві AdPro входить в холдинг компанії Aegis media.

Данило Вдовенкорозробник EdEra

Олег Качалаголовний редактор текстів

Олександр Папішрозробник EdEra

Щедрі доброчинці *

Ці люди зафондували у розвиток EdEra та підтримали розробку українських освітніх технологій

Щербина Ю. Ю.Проектний менеджер в компанії Cogniance. Виховує трьох дітей.

Божена ЗваричIT-Recruiter
Освіта: міжнародна економіка та психологія

Анастасія ХолодоваОсвіта: ХНУ ім. Каразина (Харків), механіко-математичний факультет
Посада: Senior software engineer, the World Bank, Washington DC

Владислав РаєвскийОсвіта: ІМВ МЕВ
Засновник компанії "Нічний Експрес" та освітнього проекту "Bristar Studio"

Викладачі та рецензенти

З усіма викладачами та рецензентами проекту ви можете ознайомитися в описах відповідних курсів.

Волонтери та допомога від третіх осіб

Ми безмежно вдячні усім, хто небайдужий до нашого проекту та допомагає у його розвитку. Максим Базь, Тарас Труба, Юлія Корж, Олександра Колотуха, Олександра Броваченко, Констянтин Кляцкін, Павло Липа, Катерина Соловйова, Олексій Нечипорук, Ганна Гранкіна, Владислав Раєвський, Ірина Куртенко, Олександра Гром — це лише декілька важливих людей для нашого проекту! Дякуємо вам!

* – зробили внесок, понад 1500 ₴ та дали згоду на розміщення інформації