Команда EdEra

Хто ми?

Увесь контент на проекті створений нашою командою, опираючись на матеріал, який пропонує викладач. Зйомка, монтаж, створення ілюстрованих конспектів, презентацій, анімацій, генерація креативних ідей щодо подачі матеріалу, методична робота, первинний аналіз створеного контенту. Ми постійно вчимося для впровадження нових технологій та розробок у навчальний процес і відкриті до будь-яких ідей та співробітництва. Усі технічні роботи з сайтом, підтримання функціонування платформи та серверні роботи також виконуються виключно членами команди EdEra.

Артем Ільчук

COO, co-founder

Артем організовує процеси в команді.

Оля Філіпова

CTO, co-founder

Ольга контролює технічне і програмне забезпечення та процеси, завдяки яким це забезпечення існує та розвивається. Наразі вона поєднує пристрасть до розробки та любов до освіти в один продукт — гнучку розумну платформу для навчання онлайн.

Діана Даюб

Partnerships manager

Діана займається розвитком українських та міжнародних партнерств. До EdEra працювала в Конгресі США. Закохана в людей і п’є фільтр-каву в хіпстерських кав'ярнях.

Сергій Плашенко

Head of finance, project manager

Сергій займається фінансами.

Інна Дзиндра

Project manager, Lawyer

Інна – менеджериня проектів. Менеджить усе, що потрапляє під руку. Любить людей, які горять тим, що роблять, а також подорожі і пригоди. У вільний час Інна фрілансить юристкою в EdEra і разом з Ігорем творить справедливість.

Ігор Конопка

Project manager, Lawyer

Ігор займається проектами у сфері громадянської та професійної освіти. Він вірить в людей, права людини та освіту як рушії змін. А ще — в право, тому разом з Інною опікується вирішенням юридичних питань EdEra.

Іра Кротова

Assistant to CEO

Іра організовує час Іллі і допомагає вирішити операційні завдання. В минулому — засновниця проекту Локус, стажерка в Делойті та волонтерка.

Влад Єленчін

Project manager

Влад — креативний проектний менеджер, який горить освітою та обожнює людей. Особливо тих, які можуть прочитати його прізвище правильно з першого разу.

P1028732

Леонід Вербов

Project manager

Льоня веде та допомагає з організацією різних проектів: від економіки до математики. Випускник КПІ, баскетболіст, обожнює технічні науки та комп'ютерні ігри.

Юля Лисенко

PM assistant \ Editor

Юля допомагає проектним менеджерам планувати і втілювати проекти в життя. Любить, коли все йде за планом. Співзасновниця онлайн-медіа Ачьонє?, більд-редакторка і журналістка.

Юля Цукор

Head of editors, motion designer

Разом із відділом редакторів Юля робить так, щоб все, що ви у нас дивитеся/читаєте/слухаєте, було простим і зрозумілим. А ще займається моушн-дизайном і вільно володіє угорською.

Марія Горбач

Editor

Марійка вірить у силу освіти та культури й закохана в українську мову. Тому в EdEra вона перетворює складні й незрозумілі тексти на легкі й цікаві. Захоплюється художньою літературою та подорожами.

Валерія Залєвська

Editor

Редагує суфлери до наших відео і супровідні до них матеріали. Робить тексти зрозумілими і прибирає зайве, щоб зекономити ваш час. Співзасновниця онлайн-медіа Ачьонє?, журналістка.

Саша Сірик

lead designer

Вважає, що дизайн може бути веселим. Любить меми, своїх дизайнерок та відповідає за гарний настрій команди.

Мая Нгуєн

Illustrator

Малює ілюстрації і не тільки. Обожнює мультфільми, ігри, комікси та вірить у те, що в Україні можна все це розвинути.

Света Нгуєн

Designer

Відповідає за візуальну складову проектів. Вірить в те, що в хорошому дизайні мають бути три складові: етична, естетична та практична.

Нікіта Барзашвілі

Head of production, sound designer

Нік керує продакшеном. А також пише музику та займається всім, що пов’язане зі звуком.

Вася Дубовий

Art director

Вася дуже цінує системність та ідеї. Любить генерувати їх сам, підтримувати або критикувати в інших. Тому відповідає за те, щоб в основі наших продуктів були сильні ідеї, а їх прояв — системним.

Володя Томащук

Motion designer

Виконую багатоманітні таски, пов’язані із моушн-дизайном. Назва моєї посади - Motion designer.

Макс Герасименко

Cameraman

Та, я точно продюсер ;)

Паша Примаченко

Motion designer

Паша робить відоси :)

Ваня Супрун

Cameraman

Знімаю відео, творю контент.

Руй Вілао

VP Engineer

Женя Мороз

Software developer

Олег Мохнюк

UI Engineer

Даня Вдовенко

Frontend\Backend Developer

Розробник веб-додатків. У вільний час займається громадською діяльністю та обожнює показувати карточні фокуси.

Таня Теслюченко

Head of communications

Комунікує від EdEra та про EdEra. Стратегує, пише, лайкає, репостить та коментує. Вірить в #ОсвітнійРейв та силу стратегічних комунікацій.

Настя Тимофеєва

Social Media & PR Manager

Робить так, щоб почувши назву «EdEra» люди казали, який курс вони пройшли, а не запитували «Що це таке?». Творить комунікації крізь smm, розсилки, івенти та партнерські колаборації. Обожнює музику і на 20% фрілансить в офісі місцевим радіо.

Богдан Бабяк

SEO / Digital marketing

Аня Ляшенко

RnD

Робить огляди досліджень про мозок, навчання та освіту. Пише статті для блогу та вірить, що хто завгодно може вивчити що завгодно, потрібен лише правильний підхід.

Марія Наумовець

RnD

Опис: Пише пояснення завдань ЗНО (англійська, фізика), перекладає підручники, працює над створенням освітніх онлайн-продуктів. Вивчає взаємодію мов і мозку (психо-/нейролінгвістика), прагне допомагати людям навчатися й розуміти.

Макс Ільїн

HTML coder

Макс займається версткою веб-сторінок курсів, робить взаємодію із навчальними матеріалами якомога зручнішою! Паралельно навчається в КПІ, забагато часу проводить в інтернеті.

Катя Стаднік

Camerawoman

Займається зйомкою, монтажем та кольорокорекцією відео. Закохана в українське кіно і музику.

Дмитро Романов

Motion Designer

Дмитро займається пост-продакшеном відео. Дуже любить сферу дизайну загалом. Намагається зробити відео яскравішими. Навчається в КНТЕУ.

Ярослава Бухта

Methodologist

Ярослава вірить, що справжній геній володарює над хаосом. А тому може знайти будь-яку інформацію для текстів чи онлайн-курсів і зробити їх логічними, структурованими та легкими для сприйняття.

Ілля Філіповкерівник проекту/ розробник EdEra/ викладач фізики

Випускник кафедри квантової радіофізики факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. Встиг попрацювати за спеціальністю в інституті фізики академії наук України, в поляриметричній лабораторії на радіофізичному факультеті, на науково-виробничій фірмі. Має 7 сертифікатів з онлайн курсів, в тому числі "Classical Mechanics", "Electricity and magnetism", "Circuits and Electricity" Массачусетського технологічного університету. Має велики досвід репетиторства. Вже після першого курсу почав займатись репетиторством зі школярами та студентами.

Артем Ільчукголовний розробник EdEra

Навчається на магістратурі факультету електроніки НТУУ «КПІ». Вдосконалював свої навички програмування за допомогою американської онлайн платформи www.edx.org, а саме «Embedded Systems» Техаського університету та «Introduction to Computer Science» Массачусетського технологічного університету. 
 Протягом 4-х років займається репетиторством, а зараз — головний розробник та один з ідеологів проекту EdEra. Має великий досвід роботи репетитором зі школярами та студентами.

Ольга Філіповатехнічний директор

Провідний спеціаліст з розробки фронт-енд в компанії «Meetrics» в м. Берлін, Німеччина.

Навчалася на факультеті прикладного системного аналізу в Київському політехнічному інституті. Згодом отримала ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії й інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Була запрошена викладати курс комп’ютерної графіки та операційних систем у цьому ж навчальному закладі на третьому році навчання. Після захисту диплому працювала протягом п’яти років в одній з провідних компаній з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai). Одночасно проводила річні курси з розробки RIA (насичених інтернет-додатків) в навчальному центрі "Flag" в м. Куімбра, Португалія.

Руй Вілаосистемний адміністратор

Провідний спеціаліст з розробки бек-енд в компанії «Gymondo» в м. Берлін, Німеччина.

Отримав ступінь бакалавра та магістра на факультеті інженерії та інформатики в м. Куїмбра, Португалія. Працював над міжнародними проектами в Італії, Фінляндії, Німеччині ще під час навчання.

Після закінчення університету працював у провідних компаніях з комунікаційних технологій в Португалії «PT inovação» та з розробки програмного забезпечення для захисту від банківського шахрайства з обробкою інформації в реальному часі (Feedzai).

Віктор Чайкарозробник EdEra

Навчається на факультеті радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Займається фізикою і, окрім навчальних, має спортивні досягнення, зокрема перший дорослий розряд з баскетболу і нагороди за перші місця на Чемпіонаті України з Кікбоксингу.

Вивчав китайську в гуманітарній гімназії з поглибленим вивченням східних мов. У 2013 році посів призове місце на міжнародному конкурсі зі знання китайської мови "Chinese bridge" і виграв безкоштовну подорож до Китаю.

Олександр Цяпафінансовий консультант

Навчався в Польщі.

Олег Мохнюквеб-розробник

Випускник кафедри високих технологій факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (у минулому – РФФ) Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Навчається у магістратурі Інституту високих технологій.

Навчаючись на третьому–четвертому курсах, працював у Студії Артємія Лєбєдєва в Києві. Має досвід співпраці з компаніями з усього світу. Працює front-end розробником в медіа-мануфактурі «Perfectionist».

Допомагає проекту EdEra.

Богдан Бабякспеціаліст із контекстної реклами

Навчався в Київському Національному Університеті ім. Івана Гетьмана де отримав ступінь магістра з міжнародної економіки. Наприкінці навчання, вирішив змінити вектор розвитку і почав працювати в українському діджитал агентстві «Ок Інтернет» спочатку на позиції стажиста, а потім вже і фахівця з контекстної реклами. Починаючи з 2014 року працював у діджитал агентстві AdPro входить в холдинг компанії Aegis media.

Данило Вдовенкорозробник EdEra

Олег Качалаголовний редактор текстів

Олександр Папішрозробник EdEra

Щедрі доброчинці*

Ці люди зафондували у розвиток EdEra тапідтрималирозробку українських освітніх технологій

Щербина Ю. Ю.Проектний менеджер в компанії Cogniance. Виховує трьох дітей.

Божена ЗваричIT-Recruiter
Освіта: міжнародна економіка та психологія

Анастасія ХолодоваОсвіта: ХНУ ім. Каразина (Харків), механіко-математичний факультет
Посада: Senior software engineer, the World Bank, Washington DC

Владислав РаєвскийОсвіта: ІМВ МЕВ
Засновник компанії "Нічний Експрес" та освітнього проекту"Bristar Studio"

Викладачі та рецензенти

З усіма викладачами та рецензентами проекту ви можете ознайомитися в описах відповідних курсів.

Волонтери та допомога від третіх осіб

Ми безмежно вдячні усім, хто небайдужий до нашого проекту та допомагає у його розвитку. Максим Базь, Тарас Труба, Юлія Корж, Олександра Колотуха, Олександра Броваченко, Констянтин Кляцкін, Павло Липа, Катерина Соловйова, Олексій Нечипорук, Ганна Гранкіна, Владислав Раєвський, Ірина Куртенко, Олександра Гром — це лише декілька важливих людей для нашого проекту! Дякуємо вам!

* –зробили внесок,понад 1500 ₴ та дали згоду на розміщення інформації